Naruto Ninja Way 2022

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

NARUTO NINJA

WAY

Travel Here EvidenceSub Sep 14, 2024 7:25 pmsunashi
Odabir KlanaPon Sep 09, 2024 3:35 pmvinuto
klanPon Sep 09, 2024 3:19 pmNNW Game Master
Mikijev genin ispit.Čet Maj 16, 2024 4:43 pmNNW Game Master
Travel Here EvidenceSre Maj 01, 2024 1:32 pmSieghart
☮ Iron Shackles Dungeon ☮Pon Apr 29, 2024 7:56 pmDante
☮ Forgotten Stars Dungeon ☮ Uto Apr 23, 2024 4:37 pmNNW Game Master
testNed Apr 21, 2024 8:12 pmNNW Game Master
Shin vs DanteSub Apr 20, 2024 9:27 pmDante
Dante VS AburoSub Apr 20, 2024 3:50 pmDante
☮ Ancient Maze Dungeon ☮Čet Apr 18, 2024 9:26 pmS
☮ Cursed Labyrinth Dungeon ☮Čet Apr 18, 2024 8:32 pmDungeon Master
Kuća od AburaUto Apr 16, 2024 4:02 pmAburo
Biram KlanPon Apr 15, 2024 6:44 pmNNW Game Master
KlanPon Apr 15, 2024 2:16 pmNNW Game Master
MisijeNed Apr 14, 2024 11:19 pmSieghart
Dusko - PatakNed Apr 14, 2024 4:47 pmTakuya
PomocSre Jan 24, 2024 3:03 pmNNW Game Master
Miv vs Ragnarok YukiUto Jan 09, 2024 4:32 amBojdza
Punk Hazard Sub Dec 23, 2023 4:16 pmItachi Uchiha
Super finale: Arsen Uchiha Vs SoulČet Dec 21, 2023 11:50 pmArsen Uchiha
Round 6:Arsen Vs ZarashiSre Dec 20, 2023 11:33 pmArsen Uchiha
Round 3: Kamato Vs DazaiUto Dec 19, 2023 10:00 pmSieghart
Osmina finala: Soul Vs Itachi UchihaUto Dec 19, 2023 2:30 pmSieghart
Osmina Finala: Soul vs KamatoUto Dec 19, 2023 2:29 pmSieghart

Bingo knjiga

Sub Jan 15, 2022 1:02 pm
Fem
Fem
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Velika aukcijska sala u kojoj se preuzima i prijavljuje meta iz Bingo knjige. S rank misija postujte ovde svi koji su se prijavili. Birate jednu metu. Ne smete nauditi jedni drugima dok ste na misiji (sem ako izaberete istu metu, metu šaljete kod mene u pm). Rp post od 300+ reči.


Bingo knjiga:

Sub Jan 15, 2022 2:29 pm
Edo – Sined Kokan
Edo – Sined Kokan
Special Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto su doputovali do glasina koje su vodili do velike sale, gledali su oko ne bi li tacno saznali o cemu je rec ovde. U pitanju su bile bingo knjige sa najvecim kriminalcima u svetu, trenutna situacija je bila da postoji deset osoba unutra, samo jedan od njih su Kage Teqinek i edo lutka Sined Kokan odlucili da izaberu. S obzirom da su po ovo dosli jer su naculi glasine i bukvalno je bilo dosta blizu lokacija, dosli su do zakljucka da jedna misija koja je dobro placena nece biti na odmet selu. Dobro su razmisljali koju bi osobu iz bingo knjige trebali da love. Verovali su da su otrplike svi iste razine cim se nalaze u bingo knjizi S rank nivoa. Odlucio je da iskaze jednu molitvu od strane Sined Kokana kako bi mozda to pomoglo u biranju i izabrali najbolju opciju.

Нека је благословено свето име Твоје, Господе Исусе Христе, Боже и Спасе наш, који си укрепио наше слабе снаге да данас завршимо овај посао наш и труд наш. Ти си, Христе Многомилостиви, пуноћа свакога добра и награда свакога богоугодног труда и рада: испуни радошћу и весељем срца наша и дела руку наших укрепи и благослови, на славу светога имена Твог, и Беспочетног Оца Твог, и Божанског Духа Твог. Амин.

Ova molitva je predstavljala vid zahvale za proslu uspesno obavljenu misiju, sada je dosao red da se pomoli za misiju koja tek treba da sledi, pustio je Ryomen malo Sineda da se moli kako bi mu dusa bar malo bila mirna.

Многомилостиви Господе, Ти који си и Сам рекао да без Тебе не можемо чинити ништа добро, буди и мени милостиви помоћник и учини да овај рад мој и дело које започињем буде по вољи Твојој светој. Дај, Господе, љубитељу поштених трудбеника и добротворних радника, да благодат Духа Твога Светога, укрепи ово дело руку наших, да оно буде на славу светог имена Твог, а на корист и добро наше и ближњих наших. Јер се свако добро дело утврђује вољом Твојом и благословом Твојим, Благословени Господе, водитељу нашега спасења и напретка. Благослови стога, Господе, да овај рад наш успешно приведемо крају и завршетку, на славу светога имена Твог и на спасење душа и тела наших. Теби, Даваоче свакога добра, и Делатељу нашега спасења, слава и хвала у све векове. Амин.

Te izabrose jednog od ponudjenih.

Bingo knjiga 8GsA3SU
Sub Jan 15, 2022 3:00 pm
Teqînek
Teqînek
Mizukage
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kako mu je objasnio onaj čovek kojeg je sreo na putu lokacija te bingo knjige i samo dešavanje nalazilo se na ovom mestu. To je po svemu sudeći bila neka audicija na koju se prijaviš ne bi li dobio informacije o banditu čiju glavu treba da doneseš ovde za odgovarajuću nagradu. Posmatrao je neko vreme kako to drugi ljudi rade pošto je prostorija bila puna ninji iz raznih delova sveta. Bilo mu je čudno kako pre nije saznao za ovo, ali pretpostavio je da su počeli sa organizovanjem ovog događaja od skoro. Posmatrao je jednog ninju kako obavlja taj sam proces od ulaska do traženja misije ne bi li mogao da ga oponaša.

"Mislim da treba da izaberemo nekog iz ove knjige. Imamo velike šanse za uspeh, a trebaće nam para za organizovanje sela."

Preko edo lutke saopštio je to Ryomenu koji se nalazio unutar svog skrovišta. Nije ga pitao za mišljenje ili bilo šta tako već je konstantovao da to moraju da odrade tu vrstu misije. Iako je bio dobar sa Ryomenom morao je da se postavi kao autoritet u selu pošto je to njegova obaveza kao Kagea sela skrivenog u Zvuku. Ako ne bi bio najjači i ne bi imao potpuni autoritet nad ostalim ljudima u selu ne bi mogao ni da obavlja dužnosti Kagea i donosi oduke u ključnim situacijama.

U tom trenutku shinobi kojeg je pratio pogledom završio je sa uzimanjem misije pa je on sam krenuo da oponaša sam taj proces. Okrenuo se opet ka Ryomenovoj lutki i rekao mu da će izabrati broj 3.

"Želeo bih da prijavim lov na ovog pod rednim brojem 3. Takozvani The Cannibal, Shou Gaki."

Reče tu nekoj devojici koja je primala i davala informacije o svim tim poslovima, neka vrsta sekretarice ili tako nešto. U njegovoj veri kanibalizam bio je strogo zabranjen te je kao moralnu obavezu smatrao da treba da se reši čoveka sa takvim nadimkom.
Sub Jan 15, 2022 3:22 pm
Fem
Fem
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

U redu. Srećno. Putujte u oblast 7, na vrh planine se nalazi Gakijevo kraljevstvo.
Sub Jan 15, 2022 7:17 pm
Harker
Harker
Special Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Novostečena moć nije ništa ako se ne upotrebljava. Nema svrhe pustiti je da kopni u mom strahu od uspeća koje će me lišiti struna. Vreme je da isprobam šta ovaj svet nudi sada kada kao više biće stojim iznad svega što postoji. Begunci nisu izazov, ali njih bez krivice mogu stići i prelomiti, tako da pravednici svoj život mogu nastave voditi. Dok više ljudi ne sazna kako da pređe dalje, nema ih svrhe remetiti, ipak su oni samo čovekolike igračke, pomeraju im ruke i noge i oni plešu, udaraju, mršte se i umiru. Makar je lakše kada umru, sve je veća šansa da saznaju kako da se oslobode.

Uzeo sam jedan papir iz knjige i iščitao njegov sadržaj. Prikladan zadatak za lovca iako je lovina mnogo skromnija od uobičajene. Nažalost, to znači da će i gozba biti manje slatka, ali najveći plen je već ulovljen i najuzvišeniji lov zauvek gotov. Ovo će poslužiti kao dokolica, kao puteljak u tmini monotonije kroz koji uz pomoć blede svetiljke kročim. Ta nesigurnost oko toga šta iduće dolazi jeste jedino što me sada vodi, jedino što može uneti imalo dinamike u pokoreni svet. 

Žena. Mora da je posve odlučna jer svet ratnika besomučno lomi one nalik njoj. Ipak, odlučnost nije opravdanje za divljaštvo, a čini se da njoj toga ne manjka. Ipak, ne mogu odagnati osećanje odvratnosti kada je u pitanju ubijanje lepšeg roda. Ne, nisu njeni zločini išta manje zli od zločina bilo kog muškarca, ali moj moralni kompas malo skreće kada su žene u pitanju. Ipak, moja sentimentalnost posve je kratkotrajna, i kada se plen ukaže ja ne oklevam da skočim. Vreme je da oprobam ono što mi je pruženo - ne - ono što sam sopstvenim rukama i nogama zgrabio za sebe! Bez imalo milosrđa krenuću i slomiti bilo koga ko mi na put stane. 
Pon Jan 17, 2022 5:52 pm
Yoriichi
Yoriichi
Academy Student
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Laganim koracima su pristigli do misije, posto je popio specijalne suze njegova nova moc se probudila u njemu. Vec mu je zaista bilo dosadilo da sedi u podrumu i odatle radi zadatke. Uopste nije vise osecao onaj uzitak napetosti da moze da izgubi zivot u borbi. Iz tog razloga je nabavio opet one suze, koje kada je popio promenio je opet svoje moci. Ono sto je sada posedovao je bilo zaista pristojno, taman ce sa ovom misijom koja je dosta teska da testira svoje sposobnosti. Zajedno sa Kageom sela je stigao do mesta gde se biraju misije. Razmisljao je koga bi ovoga puta mogli da izaberu da ih prebije. Vise je dosao ovde kako bi testirao svoje nove moci nego kako bi doneo odredjen novac u dobrobit sela.

Naravno bilo je tu i toga sto ce biti dobra nagrada, ali prvestveno je zeleo da isproba svoje moci. Mudro je gledao u preostale ljude koji su ostali u bingo knjizi ne bi li izabrao koga ce da odrade ovoga puta. Verovao je da ce sada biti dosta lakse nego prosli put iz razloga sto je sada licno dosao ovde sa Kageom tako da je to to. Dok su razmisljalili koju bi misiju mogli da urade, razmisljao je u sebi da li ce biti ova teska kao i prosli put.

Ovoga puta cak i da bude toliko teska kao prosli put trebalo bi da mogu dosta lakse da je urade, jer je Ryomen dosta jaci od edo lutke koja je isla prosli put sa Kageom sela skrivenog u Zvuku. Teqienk i Ryomen su bili smireni u ovoj siutaciji i nisu nigde zurili odlucili su da ovo bistre glave izaberu, bez ikakve zurbe. Nakon nekog vreme dogovorise se njih dvojica na koga ce ici, tako odlucise i da prijave osobu koju idu da vataju za glavu.
Pon Jan 17, 2022 6:00 pm
Teqînek
Teqînek
Mizukage
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Doputovali su još jednom do tog mesta gde su se delile misije najvećeg ranka. Prošla misija nije išla tako glatko kao misije koje su stizale direktno u selo. Pretpostavaljao je da će i misija koju ovog puta izaberu biti isto toliko teška kao i prošla. Ovog puta je znao šta treba da radi, ali je sačekao neko vreme ne bi li popričao sa Ryomenom. Ovo im je možda tek prva misija da su zajedno krenuli, a da u to nije umešana jedna od njegovih edo lutaka.

"Duguješ mi objašnjenje šta se desilo sa edo lutkom. Posle one misije samo je nestala, a ja baš nisam upućen u dešavanja. Ne volim kada ne znam šta se dešava unutar sela, a ove misije su nam oduzele dosta vremena. Slabo sam obavljao svoju dužnost kagea."

Želeo je da ga Ryomen koji je bio u selu celo vreme obavesti o dešavanjima tamo i uopšteno o raspoloženju i moralu ljudi. Neke ninje su im nestale bez traga i glasa. Poput čuvara kapije Okabe Rintara i mladog anbu operativca Hanagakija. Morao je da sazna ubrzo šta se sa njima desilo ne bi li imao sve konce u svojim rukama. Konačno kada su rešili koju ce misiju da izaberu ovog puta krenuli su ka šalteru kod one lepe plave devojke koja im je informacije dala i ovog puta. Teqineku se ta devojka svidela i prvog puta, ali odlučio je da ne pokušava ništa još uvek dok ne završi još ovu misiju.

"Mi bi informacije o ovom broju, ako nije problem. Prošla misija je prošla glatko pa bih zatražio i svoju nagradu kao i nagradu mog saputnika Ryomena. Pobedili smo takozvanog The Cannibal, Shou Gaki koji je bio treci na listi ako me secanje dobro služi."

Reče to i nakon primopredaje informacija i nagrada koje su ih sledovale okrete se i zaputi ka datoj lokaciji.
Sponsored content
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Similar topics
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu