Naruto Ninja Way 2022

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

NARUTO NINJA

WAY

Travel Here EvidenceSub Sep 14, 2024 7:25 pmsunashi
Odabir KlanaPon Sep 09, 2024 3:35 pmvinuto
klanPon Sep 09, 2024 3:19 pmNNW Game Master
Mikijev genin ispit.Čet Maj 16, 2024 4:43 pmNNW Game Master
Travel Here EvidenceSre Maj 01, 2024 1:32 pmSieghart
☮ Iron Shackles Dungeon ☮Pon Apr 29, 2024 7:56 pmDante
☮ Forgotten Stars Dungeon ☮ Uto Apr 23, 2024 4:37 pmNNW Game Master
testNed Apr 21, 2024 8:12 pmNNW Game Master
Shin vs DanteSub Apr 20, 2024 9:27 pmDante
Dante VS AburoSub Apr 20, 2024 3:50 pmDante
☮ Ancient Maze Dungeon ☮Čet Apr 18, 2024 9:26 pmS
☮ Cursed Labyrinth Dungeon ☮Čet Apr 18, 2024 8:32 pmDungeon Master
Kuća od AburaUto Apr 16, 2024 4:02 pmAburo
Biram KlanPon Apr 15, 2024 6:44 pmNNW Game Master
KlanPon Apr 15, 2024 2:16 pmNNW Game Master
MisijeNed Apr 14, 2024 11:19 pmSieghart
Dusko - PatakNed Apr 14, 2024 4:47 pmTakuya
PomocSre Jan 24, 2024 3:03 pmNNW Game Master
Miv vs Ragnarok YukiUto Jan 09, 2024 4:32 amBojdza
Punk Hazard Sub Dec 23, 2023 4:16 pmItachi Uchiha
Super finale: Arsen Uchiha Vs SoulČet Dec 21, 2023 11:50 pmArsen Uchiha
Round 6:Arsen Vs ZarashiSre Dec 20, 2023 11:33 pmArsen Uchiha
Round 3: Kamato Vs DazaiUto Dec 19, 2023 10:00 pmSieghart
Osmina finala: Soul Vs Itachi UchihaUto Dec 19, 2023 2:30 pmSieghart
Osmina Finala: Soul vs KamatoUto Dec 19, 2023 2:29 pmSieghart

I Krug Ulaz

Ned Dec 19, 2021 11:38 am
Sieghart
Sieghart
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto vas je kapija progutala u misteriozni svet ispred sebe mozete da vidite ogromni kip, u ovoj prostoriji je takva atmosfera prijatna i opustajuca da bi mnogi pozelili zauvek da ostanu ovde. Bezglavi kip u obliku andjela pocinje da vam se obraca.

Ako klekneš plakaću za tobom,
spuštena ti glava moje dari nosi
inače ćeš biti nagradjen grobom,
krv će tvoja kanut' po svježoj rosi!

Od zveri lavirinta ja ću te štititi,
niko bolji nego ja - ona smrt sama.
Pažljivo sada, pred tobom je tama. 
Možda će tamo tvoj crven' kraj biti!



Da bi ste dobili zastitu od statue, potrebno je da kleknete ispred nje.

Nakon ovog dela, statua vam se opet obraca.


Hvala svima koji mi verujete. Sada mi recite nesto o sebi, pricajte mi o vasem ninja putu. Ukoliko mi se svidi vas put, pusticu vas da idete dalje.

Postoje dve opcije:
1.Napisete o svom ninja putu 150 reci, bacate opciju Uspeh,Neuspeh. U slucaju da dobijete Uspeh, kipu se svidelo ono sto ste ispricali i stvara prolaz za jednog od vas.
2.Napisite o svom ninja putu 450 reci, tako cete automatski stvoriti prolaz za dalje, samo za jednu osobu.


I Krug Ulaz Anime_anime_girls_statue_yellow_hair_long_hair_angel_wings_trees-1961713
Čet Dec 23, 2021 10:42 am
Hanagaki
Hanagaki
Chunin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Hanagaki je bio uvucen u kapiju Yami sela te je teleportovan ovde. Hanagaki nije ni sam znao da li su idalje na Yami ostrvu ali nije bilo cak ni bitno. Hanagaki se uplasio kada je bezglava statua krenula da govori, ali ju je pazljivo slusao.Te je odlucio da joj kaze svoj ninja put te tako i da klekne pred njom.



Hanagaki ninja put:
Čet Dec 23, 2021 8:37 pm
Zacui
Zacui
Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon što je bio usisan ugledao je velikog bezglavog kipa ispred sebe. Posle toliko godina se osetio spokojno, ali dao se odupreti tom njemu nemilom osećaju. Znao je da mora da bude obazriv i da nije smeo ni na sekundu spustiti gard. Ko zna šta ga čeka tamo u daljini. Nije znao ni koliko je pametno poveriti takozvanom božanstvu bilo šta. Ipak je mogla je biti neprijateljska kreacija stvorena da ih sve zavara. No, ipak. Nije baš krio svoju prošlost i svoje namere te je ipak kleknuo pred statuom.

"Moj put nije tako težak. Možda je čak i usađen u moj mozak. Ne znam toliko puno o sebi. Ne znam čak ni da li sam ljudsko biće ili nečija kreacija. Dobio sam ovo čudno telo, sa čudnim moćima. Probudio sam se u selu, nedavno, bez ikakvih relevantnih i značajnih sećanja na moju prošlost. Stajao sam ispred dva negostoprimljiva čuvara kapije, nikada nisam imao osećaj ni za dobro ni za loše, nisam imao moralni kompas, nisam imao porodicu, prijatelje, ništa, bar ne onih što se osećam. U glavi su mi zacrtane samo jedne oči, ne znam šta je njihovo značenje. Šta trebam raditi. Da li treba ubiti čoveka koji nosi tu moć, ili je sam steći. Te oči su hladne kao led, prozirne, istrošene. Da li je to moj tvorac? Moj uništitelj? Ili nešto drugo. Neću znati dok ih ne pronađem. Do tada... Do tada ću morati da se pozabavim svime što me čeka u narednom periodu. Zainteresovala me je hemijska reakcija koja se događa u telo prilikom stvaranja stvari kao što su "sećanja", slušao sam puno o tome. Imam neodoljivu želju da probam tako nešto, da osetim nešto. Nikada nisam osetio ni toplotu, ni hladnoću, ni bol, ni sreću, ni strah. Ne znam ni sam šta sam. Ali znam bar da mi želje ne manjka. Moram da dam sve od sebe, to nešto mi je potrebno da bih ostvario taj cilj. Mislim da je to bar neki početak. Ipak, mislim da ne mogu baš imati nekog poverenja u ljude koji me okružuju, bar ne u ovom selu. Ti ljudi su primorani na sve ovo, što je i racionalno sa njihove tačke gledišta, ali baš zbog toga ne smem da im se otvorim, pročitao sam da je to najveća slabost emocija, da su zbog toga za šinobije mana. Što je donekle i logično, razumem i shvatam to. Cilj opravdava sredstvo, nije mi bitno koga i šta sve iskoristim da bih došao do svog cilja. Šta je dobro, a šta loše, više ni ne marim za to. Niko ne bu trebao da se oseća loše zbog svoje želje i zbog svojih ambicija. Tako mislim ili mi je tako bar rečeno da mislim. To je moja najveća dilema, no vreme će pokazati. Ne smem se pokolebati. Ne smem dozvoliti da me spoljni uticaji unište. Znam da mi je telo još uvek slabašno i da još uvek u njemu ima velikog potencijala za napredak. Moram priznati desile su se mnoge neočekivane stvari, ali moram da savladam sve to zarad višeg cilja. Svaka postojanje mora da ispuni svrhu na ovoj planeti, to je moranje. To je priroda  iako sam možda nastao neprirodnim putem. Jednostavno moram.To je to od mene, rečeno ti je koliko je moglo i smelo biti rečeno, nadam se da sam zadovoljio tvoje zahteve.

Nakon što je završio svoju priču, uhvatio se za svoj mač i nastavio dalje, sharingan mu je bio upaljen, očekuvao je svakog trenutka nevolju, i iščekivao je rasplet ove fine drame koja ga je zadesila.


Poslednji izmenio Zacui dana Čet Dec 23, 2021 9:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Čet Dec 23, 2021 8:45 pm
Nacht Faust
Nacht Faust
Sannin Konohagakurea
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000


I eto ga, uvucen negde ponovo. Ne bese njemu sve to po zelji, ali sta da se radi, naredjenje je takvo bez obzira na sve. Nakon sto se malo povratio u sebe, ispred njega uvideo je obezglavljenog kipa, iz kojeg je dopirao glas. Iznenadjeno i zacudjeno je gledao u taj kip i pazljivo slusao.

I Krug Ulaz 056e6e97df834e5da32a17bb7a24c8e0

Pa izgleda da nemam drugog izbora!

Rekavsi to kleknuo je pred statuom te sebe poce predstavljati.

I Krug Ulaz Eb-RgNRLgdZkn_ls0ySGb7coxFLGWL5vf09LXFc2meI4hW-FH4AtwbiHT8DLAQbjQ81KKvdAb3Di15LHcfkmMtSvQHVkI30aXUVt2u6k


Proslost i Ninja Put:

Čet Dec 23, 2021 9:13 pm
Teqînek
Teqînek
Mizukage
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stvorio se ispred statue u nekoj njemu nepoznatoj prostoriji. Okolina i sama atmosfera je bila prijatna da je na trenutak pomislio da je upao u neki genjutsu, ali brzo je shvatio da to nije genjtusu. Verovao je u jednog boga Allaha i nije se nikada klanjao drugim božanstvima i idolima. Zaštita Allaha biće mu i više nego dovoljna.

"Da bi došli do nečega što se zove moj put ninje moramo se vratiti u daleku prošlost ne bi li objasnili šta se sve izdešavalo u mom životu. Dosta stvari su uticale na moje odrastanje i razmišljanje, kao i na sam pogled na svet. Da su okolnosti bile drugačije ko zna možda ja uopšte ne bih bio shinobi sela skrivenog u lišću već neki običan ratar bez znanja za posedovanje chakre. Moj otac inače vredan radnik imao je dve žene jedna je bila gospođa Žaklina sa nekog mesta Balkan. Prijatna povučena žena koja je bila prava domaćica. Moja majka je došla iz daleke zemlje. Sijala je lepotom i tako očarala mog oca koji se ubrzo i oženio njome. Da ne dužim priču oni su dobili svoje prvo dete. To bih bio ja i na tome su ostali, tako da ja nemam ni brata ni sestru. Otac sa Žaklinom je imao dve ćerke i sina, ali to nije toliko bitno. Ugalvno da ne skrećem sa teme previše, moja majka mi je stalno pričala o zemlji iz koje je ona. Kako je tamo ratarstvo lakše, kako tamo ljudi mogu da kontrolišu zemlju, vremenske prilike. Iz dana u dan meni se ta zemlja sve više i više sviđala. Zajedno sa majkom sam naučio da kontrolišem elemente prirode poput zemlje i vode. Neki u selu su to smatrali bogohuljem da je to protiv svevišnjeg Allaha, ali ja na to nisam gledao tako. To su samo alati za postizanje cilja. Ako se koriste u dobre svrhe može da bude i od koristi ljudima. Takođe postoje ti neki shinobiji koji su ceo svoj život posvetili isceljenju drugih ljudi. Sva ta energija tog mesta me je privlačila i želeo sam da kada porastem posetim to mesto. Želja mi se na kraju ispunila, ali ne onako kako sam je ja zamišljao. Dani su prolazili u idili. Odvojeni smo bili od ostatka sela zbog moje majke mada to nikome od nas nije smetalo. Trudili smo se da neprimetno pomognemo ljudima stvaranjem kiše i drugih vrmeneskih pojava i nikada ništa za uzvrat nismo tražili. Nastupilo je dve godine loše žetve, bilo je kiše, ali sama žetva je bila je loša. Svi u selu su za to krivili moju majku smatrali je vešticom i bogohulnikom. Moj otac se trudio da smiri situaciju, ali iako je poznavao sve te ljude od detinjstva nije mu polazilo za rukom. Jedne noći dok smo spavali većina ljudi iz sela upala je u kuću ne bi li ubili moju majku. Kroz dosta jurnjave i dreke konačno su uspeli u svojoj zamisli, a ja sam jedini preživeo sa dva ožiljka na dlanovima. Majka mi je dala svitak zabranjene moći da ojačam i sprečim da se ovo ikada više desi. Može se reći da je to njeno zaveštanje moj put ninje."

Pokazao je svoje dlanove sa dve posekotine, a onda se odmakao od statue i sačekao ne bi li video šta će da se desi.

#card69

Reci: 610

Čet Dec 23, 2021 9:23 pm
Sieghart
Sieghart
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto je statua cula price mladih shinobia, odlucila je da otvori po jedan prolaz za svakog od cetvorice shinobia. Dva prolaza vode na jedno mesto, dva na drugo.

I Krug Ulaz 1142759

Kada prodjete kroz portal dobijate 5k xp.

https://www.narutoninjaway.com/t6003-ii-krug-teqinek-i-zacui
https://www.narutoninjaway.com/t6002-ii-krug-nacht-faust-i-takemichi
Čet Dec 23, 2021 9:32 pm
Teqînek
Teqînek
Mizukage
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Statua ih je pustila kako bi ušli unutra. On se zaputio u jedan od prolaza, a onda se okrenuo ka drugom S jouninu u njegovom timu ne bi li mu rekao kako da se podele.

"Ti kao najveći tir shinobi Konohe tako da idi u drugi prolaz."

Reče i zaputi se unutra.

#card69

Reci: 61

Sponsored content
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu